O co chodzi z mobilnym barem?

Niewątpliwie jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu jest ślub. Dla każdej młodej pary dzień ten powinien być najpiękniejszy i powinien przywoływać wyłącznie dobre wspomnienia. By to uczynić państwo młodzi starają się zorganizować jak najwięcej wyszukanych i niepowtarzalnych atrakcji. Oprócz znanych pomysłów, takich jak pokaz sztuki barmańskiej, fotobudka czy fontanna z czekolady, możemy pokusić się o coś bardziej nowatorskiego, a mianowicie wynająć prosecco van.

Czym jest prosecco van?

Jest to niewielki trójkołowy pojazd, który powstał na bazie włoskiego Piaggio Ape i jest przerobiony na mały bar mobilny. Jest to na pewno ciekawa alternatywa dla klasycznych lad barowych. Dodatkowo prosecco van dzięki swoim niewielkim rozmiarom i mobilności może zmieścić się w każdej przestrzeni. Ma bardzo oryginalny i elegancki wygląd więc oprócz pełnienia roli nietypowego elementu dekoracji, może być też ciekawym tłem dla pamiątkowych zdjęć.

Co jest serwowane w takim barze mobilnym?

Prosecco Van to charakteryzują również pyszne trunki. Pełną ich listę znajdziecie pod adresem
https://culaccino.pl/prosecco-van/ . Pamiętajcie tylko, że lista może nie być aktualizowana na bieżąco. A mianowicie wino z nalewaka. Pojazd wyposażony jest w kilka kranów, z których serwowane mogą być różne rodzaje win.

Na jakie okazje przydaje się mobilny bar?

Prosecco Van na pewno stanie się hitem wśród atrakcji na weselu. Jest to bardzo nowatorski sposób na jeszcze większe uatrakcyjnienie imprezy. Pamiętajmy, że oprócz wesel pojazd ten może być ciekawym dodatkiem na innych specjalnych wydarzeniach, takich jak urodziny, imprezy ogrodowe, festiwale czy koncerty. Możliwości jest wiele i to tylko od nas zależy jak bardzo pragniemy by nasza impreza była wyjątkowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.