Idealny kształt nosa – to możliwe!

autor: admin dnia: 7 czerwca 2016

Dzisiejsze kanony piękna są bezlitosne: za ładne uznawane jest to, co symetryczne i odpowiadające standardom kreowanym przez media. Sprawia to, że przeciętny człowiek ma kompleksy z powodu swoich niedoskonałości w wyglądzie. Jedną z najczęściej wymienianych w badaniach przez respondentów częścią ciała, która powoduje niezadowolenie z siebie jest nos: za gruby, za chudy, zbyt długi, za mały, zadarty, czy też garbaty. Nie da się go zakryć ubraniem ani makijażem, a jego kształt w dużym stopniu determinuje wygląd twarzy. Całe szczęście można go korygować za pomocą operacji plastycznych.

Zabiegi plastyczne u www.lineacorporis.pl


Wiele klinik medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej w Warszawie i innych miastach oferuje operację korekty nosa. Zabieg jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym i może obejmować część chrzęstną lub kostną nosa. Najczęściej jednak dokonuje się tzw. totalnej korekcji, czyli operacji poddaje się obydwie części. Jej możliwe efekty to skrócenie, zmniejszenie i wyprostowanie krzywego nosa, usunięcie garbka nosowego, korekcja czubka i nozdrzy, a także wyprostowanie przegrody nosowej. Rekonwalescencja trwa do 10 dni, a proces gojenia do 12 miesięcy. Po tym czasie można ocenić ostateczne efekty operacji.

Zostaw odpowiedź

XHTML: Możesz używać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>